Енциклопедія Сучасної України - Новини - Співробітники Інституту – учасники конференції
Beta-версія
Головна / Новини
Співробітники Інституту – учасники конференції
24/10/2014

З доповідями на Міжнародній науковій конференції «Місце і роль бібліотек у формуванні національного інформаційного простору», що відбулася 21-23 жовтня у Києві, виступили співробітники Інституту енциклопедичних досліджень НАН України:

В.о. директора Інституту, завідувач Відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Микола Железняк (тема доповіді «Стан, перспективи та можливості онлайн-версії Енциклопедії Сучасної України»), головний бібліотекар Відділу науково-інформаційного та науково-технічного забезпечення Руслан Руденко (тема доповіді «Науковці України ХХ—ХХІ століть. Метабібліографія» як інформаційно-довідковий ресурс).

У роботі конференції взяли участь також молодший науковий співробітник Відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Владислав Муха (тема доповіді «Концепція Інтернет-варіанту енциклопедичного словника «Чернігівці ХХ—ХХІ століть»), головний редактор науковий Відділу теорії та методології створення тематичних енциклопедій Світлана Очеретянко (тема доповіді «Роль та значення електронного каталогу бібліотеки Інституту енциклопедичних досліджень НАН України для створення енциклопедичних видань»), науковий співробітник відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Анатолій Шушківський (тема доповіді «Електронні ресурси про адміністративні одиниці України як важливе довідково-інформаційне джерело сьогодення»). З коротким змістом названих доповідей можна ознайомитися на сайті Інституту Енциклопедичних досліджень НАН України.

 
Інші новини
ЕСУ – джерело прозорих знань (оцінка європейських фахівців)

У зв’язку з дедалі частішим використанням довідкової інформації як...

04/05/2018
Вийшов у світ 18-й том ЕСУ

02/12/2017


Альбом Володимира Слєпченка – важливе поповнення бібліотеки ІнЕД НАНУ

02/12/2017


Подарунок, що може започаткувати мистецьку галерею ЕСУ

02/12/2017


Презентація нових видань Інституту на виставці-форумі в Одесі

20 травня о 14:00 в Одеській національній науковій бібліотеці в...

20/05/2016
Підсумки конференції

Закінчила роботу IV Міжнародна наукова конференція «Українська...

18/11/2015
3D фотогалерея: Нові зали

Відкрилися ще 2 нові зали в нашій 06/11/2015


Всі новини