Енциклопедія Сучасної України - Новини - Співробітники Інституту – учасники конференції
Beta-версія
Головна / Новини
Співробітники Інституту – учасники конференції
24/10/2014

З доповідями на Міжнародній науковій конференції «Місце і роль бібліотек у формуванні національного інформаційного простору», що відбулася 21-23 жовтня у Києві, виступили співробітники Інституту енциклопедичних досліджень НАН України:

В.о. директора Інституту, завідувач Відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Микола Железняк (тема доповіді «Стан, перспективи та можливості онлайн-версії Енциклопедії Сучасної України»), головний бібліотекар Відділу науково-інформаційного та науково-технічного забезпечення Руслан Руденко (тема доповіді «Науковці України ХХ—ХХІ століть. Метабібліографія» як інформаційно-довідковий ресурс).

У роботі конференції взяли участь також молодший науковий співробітник Відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Владислав Муха (тема доповіді «Концепція Інтернет-варіанту енциклопедичного словника «Чернігівці ХХ—ХХІ століть»), головний редактор науковий Відділу теорії та методології створення тематичних енциклопедій Світлана Очеретянко (тема доповіді «Роль та значення електронного каталогу бібліотеки Інституту енциклопедичних досліджень НАН України для створення енциклопедичних видань»), науковий співробітник відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Анатолій Шушківський (тема доповіді «Електронні ресурси про адміністративні одиниці України як важливе довідково-інформаційне джерело сьогодення»). З коротким змістом названих доповідей можна ознайомитися на сайті Інституту Енциклопедичних досліджень НАН України.

 
Інші новини
На сайті ЕСУ з'явився пошук Google

З метою розширення функціональних можливостей віднайдення...

11/07/2019
Чим цікавилися користувачі ЕСУ в першій половині 2019 року

Згідно зі статистичними даними* українці в першій половині 2019...

05/07/2019
Наукова конференція “Українська енциклопедистика” (оголошення)

Інститут енциклопедичних досліджень НАН України спільно з Науковим...

01/02/2019
19-й і 20-й томи “Енциклопедії Сучасної України”

Опубліковано 19-й і 20-й томи “Енциклопедії Сучасної...

20/01/2019
Українські енциклопедії: типологія, стиль, функції

Вийшла друком колективна монографія фахівців Інституту...

14/01/2019
Енциклопедичний вісник України

Вийшов друком 10 випуск 21/12/2018


ЕСУ – джерело прозорих знань (оцінка європейських фахівців)

У зв’язку з дедалі частішим використанням довідкової інформації як...

04/05/2018

Всі новини