Енциклопедія Сучасної України - Результати пошуку
Beta-версія
Головна / Результати пошуку
Статей знайдено:  9

Антоній

АНТО́НІЙ (Гриневич Антон Юстинович; 23. 07. 1870, с. Слобідка Балт. пов. Поділ. губ., нині смт Кодим. р-ну Одес. обл. (за ін. даними – 1875, с. Білоусівка Гайсин. пов., нині Гайсин. р-ну Вінн. обл.) – лютий 1937...


Антоній

АНТО́НІЙ (Масендич Іван Іванович; 20. 04. 1961, с. Плаве, нині Плав’я Сколів. р-ну Львів. обл. – 08. 07. 2001, м. Барнаул, Алтай. край, РФ) – церковний діяч. Закін. Івано-Фр. мед. уч-ще (1980), Моск. духовну семінарію (1985...


Антоній

АНТО́НІЙ (Махота Владислав Васильович; 08. 11. 1966, с. Слатине Золочів. р-ну Харків. обл.) – церковний діяч УПЦ КП. Нагородж. камилавкою і наперсним хрестом (1995). Орден «За заслуги» 3-го (2006) та 2-го ступ. (2017). Закін. Харків. політех. ін-т (1992)...


Антоній

АНТО́НІЙ (Паканич Іван Іванович; 25. 08. 1967, с. Чумалеве Тячів. р-ну Закарп. обл.) – церковний діяч УПЦ МП. Орден преподобного Нестора Літописця 1-го ступ. (2007). Закін. Моск. духовні семінарію (1992) та академію (1995), де й працював секр.-референтом ректора (1994), пом. інспектора (1995)...


Антоній

АНТО́НІЙ (Марценко Олександр Францович; 12. 03. 1883...


Антоній

АНТО́НІЙ (Фіалко Василь Іванович; 02. 10. 1946, с. Дулицьке Велико-Половец., нині Сквир. р-ну Київ. обл.) – церковний діяч УПЦ МП. Канд. богослов’я (1998). Нагородж. двома наперсними хрестами (1980, 1988)...


Антоній

АНТО́НІЙ (Храповицький Олексій Павлович; 17. 03. 1863, Новгород. губ., Росія – 28. 06. 1936, Белґрад) – церковний діяч, богослов. Син новгород. поміщика, генерала, героя війни 1877–78. До кола знайомств сім’ї Храповицьких входили такі відомі особистості...


Антоній

АНТО́НІЙ (Щерба Іван; 30. 01. 1947, м. Шерон, Пенсильванія, США) – церковний діяч УПЦ в США. Здобув освіту в ун-ті в Единборо (1966), Колегії св. Андрія у Вінніпезі (1971), Манітоб. ун-ті, ун-тах Лойоли в Чикаґо та Перду в Індіані. Бакалавр богослов’я. Висвяч. на диякона 1 жовтня 1972...


Антоній

АНТО́НІЙ (Вакарик Онуфрій Іванович; 26. 06. 1926, с. Ставчани, нині Кіцман. р-ну Чернів. обл.) – церковний діяч УПЦ МП. Закін. Моск. духовну семінарію (1960) та академію (1964). У 1942–56 жив в Іоано-Богослов. Хрещатиц. монастирі. 1947 прийняв чернецтво...