Головна / Новини

Співробітники Інституту – учасники конференції


24/10/2014

З доповідями на Міжнародній науковій конференції «Місце і роль бібліотек у формуванні національного інформаційного простору», що відбулася 21-23 жовтня у Києві, виступили співробітники Інституту енциклопедичних досліджень НАН України:

В.о. директора Інституту, завідувач Відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Микола Железняк (тема доповіді «Стан, перспективи та можливості онлайн-версії Енциклопедії Сучасної України»), головний бібліотекар Відділу науково-інформаційного та науково-технічного забезпечення Руслан Руденко (тема доповіді «Науковці України ХХ—ХХІ століть. Метабібліографія» як інформаційно-довідковий ресурс).

У роботі конференції взяли участь також молодший науковий співробітник Відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Владислав Муха (тема доповіді «Концепція Інтернет-варіанту енциклопедичного словника «Чернігівці ХХ—ХХІ століть»), головний редактор науковий Відділу теорії та методології створення тематичних енциклопедій Світлана Очеретянко (тема доповіді «Роль та значення електронного каталогу бібліотеки Інституту енциклопедичних досліджень НАН України для створення енциклопедичних видань»), науковий співробітник відділу науково-дослідної та науково-організаційної підтримки Енциклопедії Сучасної України Анатолій Шушківський (тема доповіді «Електронні ресурси про адміністративні одиниці України як важливе довідково-інформаційне джерело сьогодення»). З коротким змістом названих доповідей можна ознайомитися на сайті Інституту Енциклопедичних досліджень НАН України.

Інші новини

Понад 2 млн читачів "Енциклопедії Сучасної України" у 2020 році

У 2020 році за весь час існування онлайн-енциклопедії ЕСУ вперше...

28/12/2020


22-й том “Енциклопедії Сучасної України”

18/12/2020


Чим цікавилися користувачі ЕСУ в першій половині 2020 року

10 найвідвідуваніших статей сайту "Енциклопедії Сучасної...

01/07/2020


ЕСУ завойовує популярність серед українців

У травні популярність* онлайн-версії ЕСУ перевищила рекордні...

01/06/2020


Чим цікавилися користувачі ЕСУ в 2019 році

10 найпопулярніших статей сайту "Енциклопедії Сучасної...

25/12/2019


Онлайн-версії ЕСУ – 5 років!

Рівно 5 років тому Інститут...

07/10/2019


На сайті ЕСУ з'явився пошук Google

З метою розширення функціональних можливостей віднайдення...

11/07/2019


Всі новини