ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Дніпрорудненський завод будівельно-опоряджувальних машин

«ДНІПРОРУ́ДНЕНСЬКИЙ ЗАВО́Д БУДІВЕ́ЛЬНО-ОПОРЯ́ДЖУВАЛЬНИХ МАШИ́Н» – підприємство машинобудівної галузі промисловості. Засн. 1982 у м. Дніпрорудне Запоріз. обл. Від 1995 – ВАТ. Серед першої продукції – пневмонагнітачі, які використовувалися для виготовлення та подачі цементно-піщаних розчинів. Нині підприємство спеціалізується на проектуванні та виготовленні устаткування для пром., житл. та с.-г. буд-в, а також на виробництві запас. частин для тепл. і атом. станцій, гірн.-добув. промисловості, фільтрувал. елементів для берег. насос. станцій (БНС, ТЛ-3000, РДС-1500, ТЛ, ТН-2000). Є монополістом з виготовлення буд.-опоряджувал. машин. На «Д. з. б.-о. м.» діють заготівел. та ковал.-штампувал., мех.-шліфувал., термічне, гальванічне і інструментал., збирал.-зварювал. виробництва; з випуску гумотех. виробів і експеримент. центр. лаб. Свою техніку експортує в РФ, Казахстан. Об’єм виготовленої продукції на підприємстві за перше півріччя 2006 склав 2218,6 тис. грн. Кількість працівників – 157 осіб. Голова правління – О. Пархоменко (від 2004).

І. І. Ручка

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Дніпрорудненський завод будівельно-опоряджувальних машин / І. І. Ручка // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2008. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-22303

Том ЕСУ:

8-й

Дата виходу друком тому:

2008

Дата останньої редакції статті:

2008

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

22303

Кількість переглядів цього року:

16

Схожі статті

Електромотор
Підприємcтва  | Том 9 | 2009
О. Ф. Мінець
Бериславський машинобудівний завод
Підприємcтва  | Том 2 | 2003
П. В. Тищенко

Нагору