ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Діоніс

«ДІОНІ́С» – підприємство з виробництва вин. Засн. 1853 у Сімферополі Г. Христофоровим як «Товариство виноторгівлі Христофоров і Ко». Продаж вин здійснювався через широку мережу магазинів у Сімферополі, Севастополі, Харкові, Києві, Москві, Орлі, Ростові-на-Дону (обидва – Росія). У 1890-х рр. осн. капітал Товариства складав 500 тис. руб. Христофоров. вина отримали Ґран-Прі в Парижі, Бельгій. орден, Ґран-Преміо в Італії, а також 200 золотих медалей на міжнар. виставках. 1921 підприємство націоналізовано. У 1930-х рр. на його базі створ. винороб. завод, що увійшов до складу Кримвинтресту (згодом – Сімфероп. експеримент. винзавод № 1). Під час нім.-фашист. окупації зруйновано, 1946 був практично відбудований. 1945 найкращі марочні вина заводу за розпорядженням рад. керівництва були відправлені у Лівадію на Крим. конф. лідерів держав антигітлерів. коаліції. 1958 мароч. «Херес» нагороджено Великою золотою медаллю в Будапешті, 1968 хересне виробництво визнано Мін-вом харчової промисловості СРСР найкращим у країні. У 1970–80-х рр. тут випускалося до 35-ти найменувань різноманіт. алкогол. напоїв і було досягнуто найбільшої продуктивності за всю історію існування. Від 1990 – орендне підприємство з сучас. назвою. Від 2000 – ТОВ. Нині у асортименті «Д.» – бл. 50-ти найменувань виноград. вин і вермутів, які відзначено низкою всеукр. та міжнар. нагород. Столові білі та червоні вина: «Аліготе», «Ркацителі», «Каберне», «Сапераві», «Мерло», «Шардоне»; міцні та десертні марочні вина: «Херес кримський міцний», «Херес міцний сухий», «Херес кримський сухий “Діоніс”», «Херес кримський “Діоніс № 1”», «Херес кримський “Діоніс № 2”», «Портвейн білий кримський», «Старий нектар», «Мадера кримська», «Порто кримський червоний», «Порто кримський білий»; ординарні десертні вина: «Мускат Адалари», «Сонце в бокалі», «Кагор український», «Кокур десертний “Діоніс”», «Бастардо кримський»; вермути: «Монастирське частування» білий і червоний, «Соборний», «Чернечий-28» та ін. На підприємстві працює цех сувенір. продукції. Марочні та колекційні вина витримують у старовин. «христофоровських» підвалах, які вміщують півторатисяч. арсенал дубових бочок, а також енотеку з винами від післявоєн. часів. Як завод вторин. виноробства «Д.» виготовляє свою продукцію з придбаних виноматеріалів. Осн. напрями експорту: США, Ізраїль, Польща, РФ, Білорусь, Китай. Кількість працівників – 125 осіб. Директор – С. Маліков (від 2007).

О. С. Манойло

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Діоніс / О. С. Манойло // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2007. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-26471

Том ЕСУ:

7-й

Дата виходу друком тому:

2007

Дата останньої редакції статті:

2007

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

26471

Кількість переглядів цього року:

8

Схожі статті

Донцемент
Підприємcтва  | Том 8 | 2008
Г. Г. Чугуєва
Золотоніський машинобудівний завод ім. І. Лепсе
Підприємcтва  | Том 10 | 2010
В. В. Остроглазова, І. В. Телятник
Вніпітрансгаз
Підприємcтва  | Том 4 | 2005
М. В. Заїць

Нагору