ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Автозазбанк

«АВТОЗАЗБА́НК» – акціонерний банк. Засн. 1991 у Запоріжжі як ТОВ, від 1993 – ВАТ. Має філію у Києві. Метою створення і діяльності банку є розвиток товарно-грош. відносин в Україні, зокрема в Запоріз. регіоні шляхом розширення спектра інновац. банків. послуг, фінанс. підтримки промисловості, напр., автомобільної, підприємств різних форм власності та напрямків діяльності, залучення іноз. та вітчизн. інвестицій. Завдяки прибутк. діяльності банку та проведенню чергової емісії у 2000 влас. капітал «А.» збільшився до 24 млн грн, зросли депозити насел. до 12 млн грн та кількість клієнтів – юрид. осіб (на 36 %). Кредити для суб’єктів госп. діяльності збільшились на 30 %, фіз. осіб – на 125 %. «А.» постійно надає адресну благодійну допомогу закладам, що утримуються за рахунок місц. бюджету, фінанс. допомогу будинку дитини «Сонечко» тощо. Голова правління «А.» – П. Пащенко (від 1998).

О. А. Шведов

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Автозазбанк / О. А. Шведов // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2001. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-42425. – Останнє поновлення : 1 січ. 2023.

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

1-й

Дата виходу друком тому:

2001

Дата останньої редакції статті:

2023-01-01

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Підприємcтва

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

42425

Кількість переглядів цього року:

8

Схожі статті

Авторитет
Підприємcтва  | Том 1 | 2001
О. В. Кущ
Ажіо
Підприємcтва  | Том 1 | 2001
Л. О. Запорожченко
Брокбізнесбанк
Підприємcтва  | Том 3 | 2004
Н. А. Соловйова

Нагору