ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine
A

Кухар Едвард

КУ́ХАР Едвард (17. 06. 1929, м. Стрий, нині Львів. обл.) – співак (баритон), журналіст. Від 1944 – в та­борах для переміщених осіб у Німеччині. 1949 переїхав до США. Здобув освіту економіста в Університеті Гофстра (Нью-Йорк). Працював торг. представником фірми «Pru­dential Insurance Company». Від 1974 співав в укр. хорі «Думка» (Нью-Йорк), був чл. його управи. У складі хору гастролював у Канаді, країнах Зх. Європи, 1990 – в Україні (Львів, Київ, Полтава, м. Канів Черкас. обл.). Автор статей політ., екон. і культур. те­­матики, опубл. у г. «Свобода» та ін.

Г. А. Рудницький

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Кухар Едвард / Г. А. Рудницький // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-52206

Том ЕСУ:

16-й

Дата виходу друком тому:

2016

Дата останньої редакції статті:

2016

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Ключове слово:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

52206

Кількість переглядів цього року:

7

Схожі статті

Корінець
Людина  |  Том 14 | 2014
Т. В. Сулятицький
Героєв
Людина  |  Том 5 | 2006
А. Т. Авдієвський

Нагору