ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Лазур Ярослав Володимирович

ЛА́ЗУР Ярослав Володимирович (27. 10. 1980, Ужгород) – правознавець. Син В. Лазура. Доктор юридичних наук (2011). Закін. Ужгород. університет (2002). Відтоді працював у апараті ВР України; від 2006 – в Ужгород. університеті: від 2011 – професор кафедри госп. права і заст. декана з навч. роботи юрид. ф-ту, від 2013 – завідувач кафедри адм., фінанс., інформ. та європ. публіч. права і декан факультету європ. права та правознавства. Наукові дослідження: адм. право і процес, фінанс. та інформ. право.

Пр.: Напрями реформування системи підготовки кадрів в органах внутрішніх справ // Зб. наук. пр. Н.-д. лаб. з розроблення законодав. та ін. нормативно-правових актів Навч.-наук. інституту психології, менеджменту, соц. та інформ. технологій Харків. університету внутр. справ за 2007–09 рр. Х., 2010; Забезпечення прав і свобод громадян України у сфері публічного управління: адміністративно-правовий механізм. К., 2010; Європейські правові стандарти та їх імплементація в українське законодавство. К., 2013 (спів­авт.).

М. В. Олашин

Основні праці

Напрями реформування системи підготовки кадрів в органах внутрішніх справ // Зб. наук. пр. Н.-д. лаб. з розроблення законодав. та ін. нормативно-правових актів Навч.-наук. інституту психології, менеджменту, соц. та інформ. технологій Харків. університету внутр. справ за 2007–09 рр. Х., 2010; Забезпечення прав і свобод громадян України у сфері публічного управління: адміністративно-правовий механізм. К., 2010; Європейські правові стандарти та їх імплементація в українське законодавство. К., 2013 (спів­авт.).

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Лазур Ярослав Володимирович / М. В. Олашин // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-53058

Том ЕСУ:

16-й

Дата виходу друком тому:

2016

Дата останньої редакції статті:

2016

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Ключове слово:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

53058

Кількість переглядів цього року:

99

Схожі статті

Мікулін
Людина  |  Том 21 | 2019
Д. В. Веденєєв
Кравченко
Людина  |  Том 15 | 2023
П. Д. Біленчук
Набоков
Людина  |  Том 22 | 2020
В. П. Горбатенко

Нагору