Нікітін Андрій Володимирович
НІКІ́ТІН Андрій Володимирович (25. 06. 1973, Київ) — графік, дизайнер. Син В. Нікітіна. Член НСХУ (2010). Закін. Нац. академію образотвор. мистецтва та архітектури (Київ, 1991; майстерня В. Шості) та асистентуру-стажування при ній (1992). У 1997–2014 працював художником-дизайнером у рекламно-худож. агенціях та полігр. видавництвах, зокрема в центрі розвитку територій «Скавика», видавництві «Союз», реклам. відділах ТОВів «Чайка» та «Агромат», реклам. агенції «Univest-Media» (автор багатьох фотоматеріалів та концептуал. наповнення ж. «Красивая усадьба»). Має творчі розробки низки фірм. стилів. Брав участь у реконструкції та розробленні архіт.-планув. рішень у Міжрегіон. академії упр. персоналом. Від 2015 — старший викладач кафедри рисунка Нац. академії образотвор. мистецтва та архітектури. Основні галузі — живопис і графіка. Працює переважно в жанрах пейзажу та натюрморту. Живописні твори Н. вирізняються композиц. довершеністю та гармоній. поєднанням кольорів. Учасник всеукр. та міжнар. мистецьких виставок і пленерів від 2007. Окремі роботи Н. зберігаються в приват. колекціях в Україні та за її межами.
Тв.: «Бузок» (2006), «Видубичі», «Весняний ранок», «Півонії», «Зимовий день», «Зима у Вергунах» (усі — 2007), «Перший сніг» (2008), «Кардіолог Ємець за роботою», «Ранок» (обидва — 2010), «Літо. Біля ставка» (2016), «Дібрівські краєвиди», «Морозний вечір» (обидва — 2017), «Натюрморт з квітами», «Натюрморт з декоративним гарбузом», натюрморт «Півонії та сливи», «Осінній натюрморт», «Весняний мотив», «Троянди у синьому склі», «Човни», «Ранковий туман», «Зимовий струмок», «Карпати. Пасовище», «Затока на Дніпрі», «Вечоріє», «Кої», «Туреччина. Спогади» (усі — 2020).
К. М. Попович
Основні твори
«Бузок» (2006), «Видубичі», «Весняний ранок», «Півонії», «Зимовий день», «Зима у Вергунах» (усі — 2007), «Перший сніг» (2008), «Кардіолог Ємець за роботою», «Ранок» (обидва — 2010), «Літо. Біля ставка» (2016), «Дібрівські краєвиди», «Морозний вечір» (обидва — 2017), «Натюрморт з квітами», «Натюрморт з декоративним гарбузом», натюрморт «Півонії та сливи», «Осінній натюрморт», «Весняний мотив», «Троянди у синьому склі», «Човни», «Ранковий туман», «Зимовий струмок», «Карпати. Пасовище», «Затока на Дніпрі», «Вечоріє», «Кої», «Туреччина. Спогади» (усі — 2020).