ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine
A

Козін Станіслав Якович

КО́ЗІН Станіслав Якович (28. 01. 1931, м. Архангельськ, РФ) – фахівець у галузі ракетної техніки. Державна премія СРСР у галузі н. і т. (1987). Державні нагороди СРСР. Закін. Моск. авіац. інститут (1955). Відтоді до 2002 працював у КБ «Південне» (Дніпропетровськ): від 1994 – провід. конструктор. Наукові дослідження: розроблення та експерим. відпрацювання на стенді його розробки міномет. старту, баліст. ракет, бойового залізнич. ракет. комплексу; розроблення і реалізація схеми утримання косміч. ракети на пуск. установці до виходу на режим її двигунів.

В. В. Зуєв

завантажити статтю

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Козін Станіслав Якович / В. В. Зуєв // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2013. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-8228

Том ЕСУ:

13-й

Дата виходу друком тому:

2013

Дата останньої редакції статті:

2013

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Ключове слово:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

8228

Кількість переглядів цього року:

4

Схожі статті

Кукушкін
Людина  |  Том 16 | 2016
В. В. Зуєв
Морозов
Людина  |  Том 21 | 2019
В. В. Зуєв
Грибачов
Людина  |  Том 6 | 2006
В. М. Паппо-Користін

Нагору