ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Полулях Михайло Васильович

ПОЛУЛЯ́Х Михайло Васильович (05. 11. 1959, Чернігів) — ортопед-травматолог. Доктор медичних наук (2004), професор (2010). Закінчив Київський медичний інститут (1983). Працював лікарем. Від 1988 — в Інституті травматології та ортопедії НАМНУ (Київ): від 2002 — провідний науковий співробітник, від 2006 — головний науковий співробітник відділення захворювань суглобів у дорослих. Наукові дослідження: ортопедичне лікування хворих на ревматоїдний артрит; ендопротезування суглобів у хворих з тяжкими формами коксартрозу; хірургічне лікування подагри; комплексне лікування анкілозивного спондиліту.

Пр.: Особливості ендопротезування кульшового суглоба у хворих з тяжкими формами дисплазії кульшової западини та коксартрозом на ґрунті спондилоепіфізарної дисплазії // Клінічна хірургія. 2019. № 86; Вплив медикаментозної терапії на функціональні результати ендопротезування кульшових і колінних суглобів у хворих на ревматоїдний артрит // Запорож. мед журн. 2021. № 1; Гістологічні особливості суглобового хряща та репаративний потенціал кісткового мозку за умов коксартрозу у хворих із рентґенологічними ознаками епіфізарної дисплазії // Ортопедія, травматологія та протезування. 2022. № 3—4 (усі — співавт.).

М. Л. Ярова

Основні праці

Особливості ендопротезування кульшового суглоба у хворих з тяжкими формами дисплазії кульшової западини та коксартрозом на ґрунті спондилоепіфізарної дисплазії // Клінічна хірургія. 2019. № 86; Вплив медикаментозної терапії на функціональні результати ендопротезування кульшових і колінних суглобів у хворих на ревматоїдний артрит // Запорож. мед журн. 2021. № 1; Гістологічні особливості суглобового хряща та репаративний потенціал кісткового мозку за умов коксартрозу у хворих із рентґенологічними ознаками епіфізарної дисплазії // Ортопедія, травматологія та протезування. 2022. № 3—4 (усі — співавт.).

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Полулях Михайло Васильович / М. Л. Ярова // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2023. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-880470

Том ЕСУ:

Стаття має лише електронну версію

Дата опублікування статті онлайн:

2023

Дата останньої редакції статті:

2023-09-16

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Ключове слово:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

880470

Кількість переглядів цього року:

43

Схожі статті

Мезенцев
Людина  |  Том 20 | 2018
І. В. Голубєва
Бухтіаров
Людина  |  Том 3 | 2004
І. В. Шумада
Оксимець
Людина  |  Том 24 | 2022
К. О. Романов

Нагору