ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Академія зв'язку України

АКАДЕ́МІЯ ЗВ’ЯЗКУ́ УКРАЇ́НИ – громадська організація, що об’єднує трудові колективи України, які займаються розробкою та експлуатацією засобів зв’язку, радіомовлення та телебачення. Створ. 1992 в Одесі на з’їзді представників 75 організацій, які є її колект. чл. Президент – І. Панфілов. Академія бере участь у виконанні та координації програм НТП у галузі створення та удосконалення наземних та супутник. систем зв’язку, телекомунікації, теле- і радіомовлення, а також організації міжнар. співпраці та обмін інформацією з цих напрямків. До Академії обрано 50 академік – д-рів н. та 150 чл.-кор. Серед них 16 лауреатів Держ. премій, 9 засл. працівників науки і техніки, ректори профіл. ВНЗів та керівники галуз. НДІ, міністр зв’язку України, а також ген. директори обл. управлінь зв’язку та об’єднань. У складі Академії створ. наук.-тех. центр, експертні та метрол. лаб., КБ, що діють як самост. організації в різних регіонах України. Щорічно проводить міжнар. наук.-практ. конф. «Системи та засоби передачі і обробки інформації» з виданням зб. її наук. праць.

І. М. Вікулін

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Академія зв'язку України / І. М. Вікулін // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2001. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-43393

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

1-й

Дата виходу друком тому:

2001

Дата останньої редакції статті:

2001

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Наукові центри

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

43393

Кількість переглядів цього року:

1

Схожі статті

Єврейська рада України
Періодика  | Том 9 | 2009
І. М. Левітас
Мікробіологів України Товариство ім. С. Виноградського
Світ-суспільство-культура  | Том 21 | 2019
Б. П. Мацелюх

Нагору