ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine
A

Академія муніципального управління

АКАДЕ́МІЯ МУНІЦИПА́ЛЬНОГО УПРАВЛІ́ННЯ – вищий навчальний заклад, що здійснює підготовку кадрів для органів державного управління та місцевого самоврядування України. Створ. 1995 у Києві. Від 1997 – держ. ВНЗ освіти 3–4-го рівня акредитації. Готує фахівців з 5 спеціальностей: «Менеджмент організації», «Менеджмент зовн.-екон. діяльності», «Облік і аудит», «Фінанси», «Правознавство». Студенти А. м. у. набувають знань та навичок, необхідних для роботи в органах місц. самоврядування і держ. адміністраціях, проходять стажування у Київ. міській та рай. держ. адміністраціях і місц. радах, а на старших курсах – в апаратах центр. органів держ. влади. Психол. служба, що діє при А. м. у., допомагає студентам краще зорієнтуватися й підготуватися до майбут. роботи з урахуванням індивід. особливостей і здібностей. Нині в Академії навч. 3245 студентів; професор.-виклад. склад Академії нараховує 19 д-рів і 54 канд. н. У структурі А. м. у. діють екон., юрид. факультети, факультет менеджменту та заоч. навчання; Київ. коледж міського господарства; Інститут підвищення кваліфікації кадрів; Центр довузів. підготовки.

О. В. Євсюкова

завантажити статтю

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Академія муніципального управління / О. В. Євсюкова // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2001. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-43402

Том ЕСУ:

1-й

Дата виходу друком тому:

2001

Дата останньої редакції статті:

2001

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

43402

Кількість переглядів цього року:

39

Схожі статті

Дніпропетровський університет економіки та права
Заклади освіти  | Том 8 | 2008
О. В. Пожаров
Буковинська державна медична академія
Заклади освіти  | Том 3 | 2004
В. І. Білоус, Т. А. Захарова
Донецький національний медичний університет iм. М. Горького
Заклади освіти  | Том 8 | 2008
Г. К. Северин

Нагору