ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

KURIER GALICYJSKI

«KURIER GALICYJSKI» – всеукраїнська незалежна газета поляків в Україні. Виходить від 2007 у Львові двічі на місяць укр. та польс. мовами накладом 10 тис. прим. Розповсюджу­ється на території України та Польщі. Висвітлює сучасне життя поляків в Україні. Подає огляд новин та матеріалів польс. преси про Україну, розповіді про спільні по­дії в Україні та Польщі, друкує інтерв’ю із цікавими людьми обох країн, знайомить читачів із відомими істор. постатями Укра­їни та Польщі, а також організовує різноманітні конкурси, дискусії тощо. Публікує істор.-етногр., екол. нариси, спогади, поет. твори. Вміщує рекламну інформацію (зокрема про туризм) та оголошення. Головний редактор – М. Ромер (від 2007).

М. М. Ровіцкі

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

KURIER GALICYJSKI / М. М. Ровіцкі // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-51853

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

16-й

Дата виходу друком тому:

2016

Дата останньої редакції статті:

2016

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Періодика

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

51853

Схожі статті

Лис
Періодика  | Том 17 | 2016
Л. Г. Рева
Кривбас
Періодика  | Том 15 | 2014
Т. Т. Духовний

Нагору