ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Кушпета Зиновія

КУШПЕ́ТА Зиновія (17. 07. 1952, м. Порт-Артур, нині у складі м. Тандер-Бей, провінція Онтаріо, Канада) – піаністка, педагог, громад­­ська діячка. З походження укра­­їнка. Гри на фортепіано навч. у М. Барабаш. Закін. муз. факультет То­­ронт. університету (Канада), Муз. школу Пібоді (США; кл. Л. Флайшера). Виступала з концертами в Канаді, CШA та Європі. Викладала в Університеті Квінс у Кінґстоні (Канада) та Королів. консерваторії в Торонто. Від 1992 як волонтерка міжнар. організації «Лярш-Ковчег» (Львів) займається харитат. діяльністю в Україні з ме­­тою поширення в суспільстві християн. бачення дару та особл. покликання недієздат. осіб. К. – ініціаторка та співзасн. мережі спільнот «Віра і Cвітло» (діє в різних містах України), навч.-реабілітац. центру «Джерело», центру духов. підтримки осіб з особл. потребами «Емаус» в Укр. катол. університеті (обидва – Львів).

В. Г. Дутчак

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Кушпета Зиновія / В. Г. Дутчак // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-52594

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

16-й

Дата виходу друком тому:

2016

Дата останньої редакції статті:

2016

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Людина

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

52594

Схожі статті

Дениско
Людина  |  Том 7 | 2007
В. Є. Завалій
Захаров
Людина  |  Том 10 | 2010
В. В. Овсієнко
Максимов
Людина  |  Том 18 | 2017
В. І. Бондар

Нагору