ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Лінія 12

«ЛІ́НІЯ 12» – найбільше в Україні професійне модельне агентство. Створ. 1991 у Києві, відкрито 60 регіон. відділ. в Україні. Для фото­кар­­тотеки агентства відібрано бл. 500 профес. моделей (жінок і чоловіків), бл. 250 акторів, а також бл. 50 дітей. В агентстві працюють переможці числен. вітчизн. і міжнар. конкурсів краси та профес. моделінгу. Для кожної моделі готують персон. портфоліо. Високий рівень про­фесіоналізму та обслуговування, стильність і злагодженість у роботі забезпечують успіх та інтерес до компанії не тільки укр., а й зх. модел. агентств. Фото моделей агентства прикрашають обкладинки вітчизн. і зарубіж. видань, чимало з них є «обличчями» найбільших реклам. компаній в Україні. Серед моделей – А. Байкова, О. Безносюк, Ж. Гавенко, Д. Ковальчук, Т. Пахомова, Т. Піскун, Г. Тихончук, Т. Чубко. Директор – М. Манюк.

Т. І. Березюк

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Лінія 12 / Т. І. Березюк // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-55542

Том ЕСУ:

17-й

Дата виходу друком тому:

2016

Дата останньої редакції статті:

2016

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

55542

Кількість переглядів цього року:

22

Схожі статті

Брокгауза и Ефрона Энциклопедическій словарь
Світ-суспільство-культура  | Том 3 | 2004
І. Л. Бутич
Волін
Світ-суспільство-культура  |  Том 5 | 2006
Р. В. Пилипчук
Журнал вушних, носових і горлових хвороб
Світ-суспільство-культура  | Том 9 | 2009
С. І. Назаренко

Нагору