ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Колєсар Владимир

КОЛЄ́САР Владимир (20. 04. 1956, м. Новий Сад, Сербія – 18. 06. 2004, с. Руський Керестур, Воєводина, Сербія) – русинський фотограф, фоторепортер у Сербії. Член секції образотвор. мистецтва Товариства русин. мови, літ-ри і культури у м. Новий Сад (1996). Працював у с. Руський Керестур як самост. художник у жанрах докум., портрет. і пейзаж. фотографії. Значне місце займають фотографії жителів, подій, архіт. об’єк­­тів та природи с. Руський Керестур. Співпрацював із багать­­ма виданнями у Воєводині, зокрема видавництвом «Руске слово» (м. Новий Сад), період. виданнями в общині м. Кула (Воєводина). Підготував фотоматеріа­­ли для видань з нагоди 250-ї річниці переселення русинів на тер. сучас. Воєводини (1995). Фотографії К. експонували на колектив. і персон. виставках у с. Руський Керестур та м. Новий Сад.

Н. С. Стаценко

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Колєсар Владимир / Н. С. Стаценко // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2014. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-5643

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

14-й

Дата виходу друком тому:

2014

Дата останньої редакції статті:

2014

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Людина

Ключове слово:

русинський фотограф

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

5643

Кількість переглядів цього року:

3

Схожі статті

Книшук
Людина  |  Том 13 | 2013
С. В. Фицайло
Міксат
Людина  | Том 21 | 2019
К. О. Шахова
Бідняк
Людина  |  Том 2 | 2003
М. О. Зобенко

Нагору