ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Кийко Геннадій Васильович

КИЙКО́ Геннадій Васильович (06. 10. 1939, м. Сталіно, нині Донецьк) – фахівець у галузі металургії. Кандидат технічних наук (1996). Державна премія України в галузі науки і техніки (1996). Закін. Донец. політех. інститут (1961). Відтоді працює на електрометалург. заводі «Дніпроспецсталь» (Запоріжжя), де пройшов шлях від пом. майстра до кер. підприємства: від 1976 – нач. прокат. цеху–гол. інж., від 1991 – директор, від 1993 – голова правління, від 1999 – 1-й заступник голови правління–дир. з фінансів та економіки. Зробив знач. внесок у розбудову підприємства та модернізацію виробництва, в організацію постачання широкої номенклатури металопродукції у країни Європи, Азії, США. Під його керівництвом завод виконав низку важливих держ. замовлень із випуску нових видів високоякіс. металопродукції.

А. І. Голдобін

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Кийко Геннадій Васильович / А. І. Голдобін // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2013. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-6253

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

13-й

Дата виходу друком тому:

2013

Дата останньої редакції статті:

2013

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Людина

Ключове слово:

фахівець у галузі металургії

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

6253

Кількість переглядів цього року:

3

Схожі статті

Макаревич
Людина  |  Том 18 | 2017
О. М. Бялік, Л. С. Баштова
Нізяєв
Людина  |  Том 23 | 2021
О. Г. Ясєв
Брайнін
Людина  |  Том 3 | 2004
В. Г. Конарев

Нагору