ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Крилаті

«КРИЛА́ТІ» – дитячо-юнацький ілюстрований журнал. Заснований – Спілка укр. молоді у світі. Перший номер «К.» вийшов 1949 у Канаді, коли розпочалося видання журналу для молоді «На Варті» (всього з’явилося 24 номери цього місячника, а вже 1952 часопис пе­­рестав існувати, об’єднавшись із ж. «Крила»). До 1968 ред. «К.» розміщувалася у Торонто, потім у Нью-Йорку, від 1974 – у Брюсселі. Часопис редагували відомі укр. письменники Леонід Полтава (до 1966) та Б. Гошовський. Від кін. 1990-х рр. ред. «К.» розташ. у Києві. Виходить один раз на два місяці, знайомить читачів із цікавою інформацією про Україну, публікує пригодниц. оповідання для дітей, а також спонукає їх до читання укр. книжок і журналів. Головний редактор – Т. Винник.

А. Р. Ільченко

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Крилаті / А. Р. Ільченко // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2014. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-999

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

15-й

Дата виходу друком тому:

2014

Дата останньої редакції статті:

2014

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Періодика

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

999

Кількість переглядів цього року:

5

Схожі статті

За радянську академію
Періодика  | Том 10 | 2010
І. В. Верба
Україна-Польща:  історична спадщина і суспільна свідомість
Періодика  | 2023
М. Р. Литвин, Л. І. Хахула
Освіта та педагогічна наука
Періодика  | Том 24 | 2022
Л. Л. Бутенко

Нагору