ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine
A

Аркада

«АРКА́ДА» – акціонерний комерційний банк. Засн. 1993 ХК «Київміськбуд». На поч. своєї діяльності – універсал. банк, що зорієнтов. на роботу на ринку грошових ресурсів та обслуговування клієнтів різних категорій. Голова правління К. Паливода (від 1995). Згодом розпочав працювати з фіз. і юрид. інвесторами житл. будівництва у Києві. Розпорядженням Київ. міської держ. адміністрації призначений банком-агентом для обслуговування програми з довгострок. пільгового кредитування молодих забудовників Києва, що почала діяти від 1998. У її межах отримали кредити понад 200 сімей на суму, що перевищує 12 млн грн. «А.» надає благодійну допомогу ВМС України, дит. будинкові «Малятко». При банку створ. фонд «Надія», який допомагає сім’ям будівельників, виступає спонсором низки культурол. заходів та акцій у Києві.

О. М. Сьомочкіна-Рижко

завантажити статтю

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Аркада / О. М. Сьомочкіна-Рижко // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2001. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-43238. – Останнє поновлення : 1 січ. 2023.

Том ЕСУ:

1-й

Дата виходу друком тому:

2001

Дата останньої редакції статті:

2023-01-01

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

43238

Кількість переглядів цього року:

2

Схожі статті

Нова зоря
Підприємcтва  | Том 23 | 2021
Ю. Ф. Боєчко
Добропіллявугілля
Підприємcтва  | Том 8 | 2008
Ю. С. Мурований
Гелікон
Підприємcтва  | Том 5 | 2006
А. Р. Яцишин

Нагору