ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Ландшафт и архитектура

«ЛАНДША́ФТ И АРХИТЕКТУ́РА» – єдиний в Україні журнал з ланд­шафтної архітектури та ди­зайну. Виходить у Києві 6 разів на рік. Статті друкує укр. і рос. мовами. Перший номер вийшов 2007 під назвою «Ландшафт. Дизайн», від 2014 – сучасна. Гол. розділи: «Новинки» (підрозділи: «Події, виставки», «Новинки архітектури, будівництва та дизайну»), «Ландшафтний урбанізм» («Інтерв’ю з архітектором», «Зелене будівництво», «Сучасні рішення благоустрою та озеленення»), «Рішення українських ландшафтних архітекторів» («Кра­щі сади України»), «Благоустрій і рослини» («Поради», «Рослини», «Гідні та перевірені партнери – творці садів і продавці рослин та матеріалів для благоустрою»). Наклад 5 тис. прим. Розповсюджується у бл. 50 містах України. Засн. і гол. ред. – О. Камолікова.

А. Є. Левін

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Ландшафт и архитектура / А. Є. Левін // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2016. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-53159

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

16-й

Дата виходу друком тому:

2016

Дата останньої редакції статті:

2016

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Періодика

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

53159

Схожі статті

Маяк
Періодика  | Том 19 | 2018
О. О. Бродецький
Онкологія
Періодика  | Том 24 | 2022
Н. І. Федосова
Вібрації в техніці та технологіях
Періодика  | Том 4 | 2005
О. М. Романов

Нагору