ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Наукові записки Української академії друкарства

«НАУКО́ВІ ЗАПИСКИ́ УКРАЇ́НСЬКОЇ АКАДЕ́МІЇ ДРУКА́РСТВА» Засн. 1939 Укр. полігр. інститутом (нині Укр. академія друкарства). 1939–41 друкували в Харкові (т. 1–7), 1947–62 – у Львові (нерегулярно, усього 8 т.). Від 1999 виходить безперервно, 2001 та від 2006 – двічі на рік, в ін. роки – по одному номеру. Вип. 1–7, 11, 12, 14 – російсько-, інші – україномовні. Наклад 100 прим. Матеріали вміщують у розділах: «Технічні науки», «Економічні науки», «Соціальні комунікації». Осн. тематика – результати теор. і експерим. дослідж. у галузі полігр. машинобудування, полігр. технології та матеріалів, інформ. інновацій, автоматизації процесів у поліграфії, а також питання книгознавства, видавн. справи, економіки й менеджменту полігр. виробництва, публікації про підготовку фахівців для видавн.-полігр. галузі в Україні та світі, рец. на монографії та навч. вид. науковців академії, ювіл. статті. Розповсюджують в Україні, Білорусі, Литві, Польщі та Німеччині. Головний редактор – Б. Дурняк (від 2003).

Н. І. Черниш

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Наукові записки Української академії друкарства / Н. І. Черниш // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2020. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-70671

Том ЕСУ:

22-й

Дата виходу друком тому:

2020

Дата останньої редакції статті:

2020

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

70671

Кількість переглядів цього року:

3

Схожі статті

Дорожівський
Людина  |  Том 8 | 2008
Г. В. Карась
Будник
Людина  |  Том 3 | 2020
Л. О. Лисенко, О. Д. Кошуба
Кричковський
Людина  | Том 15 | 2014
Ю. О. Бірюльов

Нагору