ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Ортопедія, травматологія та протезування

«ОРТОПЕДІ́Я, ТРАВМАТОЛО́ГІЯ ТА ПРОТЕЗУВА́ННЯ» – науково-практичний журнал. Заснований 1927 у Харкові Укр. клін. інститутом ортопедії та травматології (нині Інститут патології хребта та суглобів НАМНУ) з ініціативи його дир. М. Ситенка (1-й гол. ред.) як «Ортопедия и травматология». Журнал став першим і тривалий час був єдиним спеціалізов. виданням з проблем ортопедії та травматології в СРСР. Під час 2-ї світової вій­ни не друкували, 1955 видання відновлено під назвою «Ортопедия, травматология и протезирование». Нині видавець – редакція журналу. Друкують 4 рази на рік, наклад 300 прим. Публікують матеріали укр. і англ. мовами з актуал. проблем ортопедії та травматології за рубриками: «Оригінальні статті», «Остеосинтез сьогодні та завтра», «Короткі повідомлення і замітки з практики», «Нові методи, раціоналізація і винахідництво», «Соціально-гігієнічні та організаційні питання ортопедії та травматології», «В допомогу лікарю-практику (лекції)», «Обмін досвідом», «Історія», «Ювілеї», «Біоетика», «Дискусії, пошуки, гіпотези», «Огляди і рецензії», «Хроніка», «Звіти», «Листи до редакції», «Нові книги, збірники і методичні рекомендації». Головний редактор – М. Корж (від 2005).

І. В. Голубєва

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Ортопедія, травматологія та протезування / І. В. Голубєва // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2022. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-75947

Том ЕСУ:

24-й

Дата виходу друком тому:

2022

Дата останньої редакції статті:

2022

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

75947

Кількість переглядів цього року:

18

Схожі статті

Здобутки клінічної і експериментальної медицини
Періодика  | Том 10 | 2024
М. А. Андрейчин
Медицина сьогодні і завтра
Періодика  | Том 19 | 2018
В. В. М’ясоєдов
Лучевая диагностика. Лучевая терапия.
Періодика  | Том 18 | 2017
М. М. Колотілов

Нагору