ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Лебединець В’ячеслав Олександрович

ЛЕБЕДИ́НЕЦЬ В’ячеслав Олександрович (22. 12. 1976, смт Врадіївка, нині Первомайського р-ну Миколаївської обл.) — провізор, фахівець з управління якістю. Доктор фармацевтичних наук (2016), професор (2019). Закінчив Українську фармацевтичну академію (Харків, 1999). Від 1998 працював у Державній науково-дослідній лабораторії з контролю якості лікарських засобів; від 2002 — у Національному фармацевтичному університеті (обидва — Харків): від 2015 — професор кафедри управління та економіки фармації. Наукові дослідження: розроблення складу, технології та стандартизація емульсійних кремів і гелів; методологія проєктування, впровадження та розвитку систем управління якістю на фармацевтичних підприємствах та в освітніх закладах.

Пр.: Регламентація і документування системи управління якістю підприємства з виробництва лікарських засобів. К., 2015 (співавтор); Управление качеством. Х., 2016; Оцінка ризиків на етапі фармацевтичної розробки лікарського засобу індопрес ретард у таблетованій формі // Упр., економіка та забезпечення якості в фармації. 2016. № 4 (співавтор); Належні практики у фармації: Навч. посіб. Х., 2017 (співавтор); Дослідження діяльності з управління ризиками для якості лікарських засобів на етапі оптової торгівлі // Соц. фармація в охороні здоров’я. 2020. Т. 6, № 3 (співавтор).

А. А. Котвіцька

Основні праці

Регламентація і документування системи управління якістю підприємства з виробництва лікарських засобів. К., 2015 (співавтор); Управление качеством. Х., 2016; Оцінка ризиків на етапі фармацевтичної розробки лікарського засобу індопрес ретард у таблетованій формі // Упр., економіка та забезпечення якості в фармації. 2016. № 4 (співавтор); Належні практики у фармації: Навч. посіб. Х., 2017 (співавтор); Дослідження діяльності з управління ризиками для якості лікарських засобів на етапі оптової торгівлі // Соц. фармація в охороні здоров’я. 2020. Т. 6, № 3 (співавтор).

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Лебединець В’ячеслав Олександрович / А. А. Котвіцька // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2023. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-877996

Том ЕСУ:

Стаття має лише електронну версію

Дата опублікування статті онлайн:

2023

Дата останньої редакції статті:

2023-05-06

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Ключове слово:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

877996

Кількість переглядів цього року:

9

Схожі статті

Коренець
Людина  | Том 14 | 2014
П. Пундій, Я. В. Ганіткевич
Бєліков
Людина  |  Том 2 | 2003
Н. Ф. Маслова
Курченко
Людина  |  Том 16 | 2016
О. І. Тихонов

Нагору