Wolhynische Hefte — Енциклопедія Сучасної України

Wolhynische Hefte

«WOLHYNISCHE HEFTE» («Волинські зошити») – науково-популярний збірник. Засн. 1980 істор. т-вом «Волинь» німців-волинян у ФРН (м. Візентайд). Ред. – Н. Арндт і Г.-К. Шмідт. Виходить раз на два роки, наклад – бл. 600 прим. Від 1995 друкується у Житомирі приват. вид-вом «Волинь». Публікуються матеріали істор.-краєзнав. тематики, зокрема з історії колиш. нім. колоній на Волині, розвідки про депортації нім. етносу з цього регіону, біогр. статті про волин. німців, спогади, поезія, публіцистика, рец. на книжки.

Літ.: Вітренко В. В., Вітренко Г. І. Про Історико-краєзнавче товариство німців-волиняків та його науковий журнал «Wolhynische Hefte» («Волинські зошити») // Нац. меншини на Волині: Історія і сучасність: Наук. зб. «Велика Волинь». Ж., 1998. Т. 18.

М. Ю. Костриця

Статтю оновлено: 2006

Покликання на статтю
М. Ю. Костриця . Wolhynische Hefte // Енциклопедія Сучасної України: електронна версія [веб-сайт] / гол. редкол.: І.М. Дзюба, А.І. Жуковський, М.Г. Железняк та ін.; НАН України, НТШ. Київ: Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2006. URL: https://esu.com.ua/search_articles.php?id=27553 (дата звернення: 24.10.2021)