ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Знак

«ЗНАК» Засн. у травні 1993 у Львові як вісник Укр. геральд. товариства. Виходить тричі на рік українською мовою; наклад 500 прим. (перші вип. – по 900 прим.). Публікує дослідж. та матеріали з укр. і зарубіж. геральдики, вексилології, сфрагістики, генеалогії, спорт. і військ. емблематики, уніформології, огляди й рец. нових вид.; хроніку діяльності Товариства; метод. рекомендації з геральдики і прапорництва обл., р-нів, р-нів у містах та територ. громад міст, селищ і сіл; відомості про запровадження метрич. книг. Розповсюджується серед чл. Товариства, надходить до осн. б-к України.

А. Б. Гречило

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Знак / А. Б. Гречило // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2010. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-16374

Том ЕСУ:

10-й

Дата виходу друком тому:

2010

Дата останньої редакції статті:

2010

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

16374

Кількість переглядів цього року:

7

Схожі статті

Ільїнська
Людина  |  Том 11 | 2011
С. М. Пєскова
Кричун
Людина  |  Том 15 | 2014
В. І. Білоус
Нова часопись
Світ-суспільство-культура  | Том 23 | 2021
С. В. Дригайло

Нагору