ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Єремєєв Василь Іванович

ЄРЕМЄ́ЄВ Василь Іванович (19. 02. 1911, Ташкент – після 1991) – контрабасист, майстер з виготовлення музичних інструментів, педагог. Закін. Київську консерваторію (1941; кл. С. Херсонського). 1949–62 працював у Бразилії: на радіо «Ґлобо» (сольні номери і з оркестром); в Опер. театрі Ріо-де-Жанейро і водночас – у Консерваторії (від 1960 – проф.). Виступав із симф. оркестром Консерваторії у Ріо-де-Жанейро, з оркестром радіо «Національ» (виконав Концерт Мі-мажор для контрабаса з оркестром і Симф. Ре-мажор для контрабаса й альта К. Діттерсфорда). Концертував у Сан-Пауло (Бразилія) й Уфі (Башкортостан, РФ), де мешкав в останні роки, виготовляв скрипки й альти.

Б. Й. Столярчук

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Єремєєв Василь Іванович / Б. Й. Столярчук // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2009. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-19953

Том ЕСУ:

9-й

Дата виходу друком тому:

2009

Дата останньої редакції статті:

2009

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Ключове слово:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

19953

Кількість переглядів цього року:

4

Схожі статті

Нефедов
Людина  |  Том 23 | 2021
В. В. Герасимов
Горницький
Людина  |  Том 6 | 2006
Воячек
Людина  | Том 5 | 2024
К. І. Шамаєва

Нагору