ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Говорить і показує Україна

«ГОВО́РИТЬ І ПОКА́ЗУЄ УКРАЇ́НА» – загальноукраїнський тижневик телерадіопередач, анонсів. Видається у Києві від лютого 1957 як тижневик «Говорить Київ», який був створ. з метою інформування насел. про програми радіо і телебачення та найважливіші передачі. Від 1966 – сучасна назва. Від 1994 співзасновником є Укртелерадіокомпанія і редакція. Публікує 20 телепрограм, зокрема і супутник. телебачення. Єдина газета, що друкує програми радіо. Висвітлює інформацію про найцікавіші передачі, фільми та їхніх героїв, вміщує інтерв’ю, розповіді про людей, які працюють на телебаченні та радіо тощо. Виходить українською мовою накладом 25 тис. прим. Розповсюджується в Україні. Головний редактор – А. Марченко (від 2006).

І. А. Мостова

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Говорить і показує Україна / І. А. Мостова // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2006. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-25094

Том ЕСУ:

6-й

Дата виходу друком тому:

2006

Дата останньої редакції статті:

2006

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

25094

Кількість переглядів цього року:

38

Схожі статті

Діялоґи — Диалоги
Періодика  | 2024
О. А. Деко
Нове життя
Періодика  | Том 23 | 2021
Є. І. Щастливий
Комашня
Періодика  | Том 14 | 2014
С. Д. Гелей

Нагору