ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Вовк Іван

ВОВК Іван (25. 09. 1921, с. Кривчунка, нині Жашків. р-ну Черкас. обл.) – композитор, педагог. Навч. в Одес. консерваторії (1935–40; кл. флейти Л. Рогового, композиції – С. Орфеєва), у Школі С. Франка (Париж, 1945–53). У 1961–77 – викл. гри на фортепіано у Сан-Франциско (США). Від 1977 – у м. Куритиба (Бразилія).

Тв.: для симф. оркестру – увертюра «Захар Беркут», «Варіації» для фортепіано і оркестру, концерт для скрипки і оркестру; камерно-інструм. – «Варіації» для струн. квартету; для фортепіано – «Колискова», «Гопак»; для скрипки і фортепіано – «Ґавот», «Капричіо»; цикл пісень на вірші Лесі Українки, обробки укр. нар. пісень.

О. П. Борушенко

Основні твори

для симф. оркестру – увертюра «Захар Беркут», «Варіації» для фортепіано і оркестру, концерт для скрипки і оркестру; камерно-інструм. – «Варіації» для струн. квартету; для фортепіано – «Колискова», «Гопак»; для скрипки і фортепіано – «Ґавот», «Капричіо»; цикл пісень на вірші Лесі Українки, обробки укр. нар. пісень.

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Вовк Іван / О. П. Борушенко // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2005. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-35208

Тип публікації:

Енциклопедична стаття

Том ЕСУ:

4-й

Дата виходу друком тому:

2005

Дата останньої редакції статті:

2005

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

Людина

Ключове слово:

композитор

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

35208

Кількість переглядів цього року:

13

Схожі статті

Мартинюк
Людина  |  Том 19 | 2019
С. А. Щитова
Бібліографія музична
Музика  | Том 2 | 2003
В. Д. Шульгіна
Азарова
Людина  |  Том 8 | 2008
А. І. Муха

Нагору