ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Математичні машини і системи

«МАТЕМАТИ́ЧНІ МАШИ́НИ І СИСТЕ́МИ» – науковий журнал. Заснований 1994 Інститутом проблем матем. машин і систем НАНУ (Київ). Виходить 4 рази на рік накладом 150 прим. Журнал публікує оригін. та огляд. статті наук.-тех. характеру (укр., рос. і англ. мовами), звіти про наради, конференції, рецензії на монографії, матеріали проблем. і дискусій. характеру. Осн. рубрики: «Обчислювальні системи», «Інформаційні і телекомунікаційні технології», «Моделювання і управління», «Якість, надійність і сертифікація обчислювальної техніки і програмного забезпечення», «Дискусійні повідомлення». Головний редактор – А. Морозов (від 1994).

М. Г. Ієвлєв

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Математичні машини і системи / М. Г. Ієвлєв // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2018. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-66943

Том ЕСУ:

19-й

Дата виходу друком тому:

2018

Дата останньої редакції статті:

2018

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

66943

Кількість переглядів цього року:

6

Схожі статті

Позмогов
Людина  | 2023
В. Т. Дьомін
Острозька давнина
Періодика  | Том 24 | 2022
І. А. Тесленко
Людина і політика
Періодика  | Том 18 | 2017
Т. А. Гришина

Нагору