ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Борітеся-поборете!

«БОРІ́ТЕСЯ – ПОБО́РЕТЕ!» – неперіодичний орган Закордонної делегації Української партії соціалістів-революціонерів (УПСР). Видавався у Відні 1920–22 за ред. Комітету у складі М. Грушевського, П. Христюка, М. Чечеля, М. Шаповала, М. Шрага. 6-й вип. присвяч. проекту програми УПСР (заг. завдання партії і сучас. ситуація, політ., нац., екон. і культ. програми, тактика УПСР). Друкувалися резолюції 1-ї, 2-ї, 3-ї, 4-ї конф. УПСР за кордоном, витяги з протоколів засідань Закордон. делегації УПСР, циркуляри та резолюції Закордон. делегації УПСР, постанови ЦК УПСР. Також надрук. статті провідників Закордон. делегації УПСР, програму КП(б)У та ставлення до неї УПСР. Під рубрикою «Факти і документи» подавалися відомості про листування між закордон. групами УПСР і Укр. комуніст. партії, ставлення УПСР до мирних переговорів у Ризі (1921), відносини України і Росії, становище в Україні та ін. У 10-му вип. вміщено відкритий лист М. Грушевського до голови РНК УСРР Х. Раковського. Надруковані некрологи К. Коржа, М. Євшана, Д. Одрина, Г. Михайличенка. Також є дані про роботу Укр. соціол. інституту.

І. П. Мегела

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Борітеся-поборете! / І. П. Мегела // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2004. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-37222

Том ЕСУ:

3-й

Дата виходу друком тому:

2004

Дата останньої редакції статті:

2004

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

37222

Кількість переглядів цього року:

13

Схожі статті

Крос Борки-117
Світ-суспільство-культура  | Том 15 | 2014
О. П. Подстрєшний
Бойчукізм
Світ-суспільство-культура  | Том 3 | 2004
Т. І. Березюк
Йокаї
Світ-суспільство-культура  | Том 11 | 2011
Г. П. Герасимова

Нагору