ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ
Encyclopedia of Modern Ukraine

Продовольчих ресурсів Інститут НААНУ

ПРОДОВО́ЛЬЧИХ РЕСУ́РСІВ Інститут НААНУ — головна науково-дослідна установа в Україні з наукового забезпечення процесів перероблення сільськогосподарської сировини шляхом створення інноваційних технологій та техніки для виробництва харчових продуктів. Заснований 1959 у Києві як Український НДІ м’ясної і молочної промисловості ВАСГНІЛ, від 1991 підпорядкований УААН. 1992 перейменований у Технологічний інститут молока та м’яса. Від 2012 — сучасна назва. У структурі Інституту — відділи технології м’ясних продуктів, молочних продуктів та дитячого харчування, масло- та сироробства, цукру, цукровмісних продуктів та інгредієнтів, технологій продуктів бродіння, технологій хліба та біотрансформації зернових продуктів, біотехнології, аналітичних досліджень та якості харчової продукції, інформаційного забезпечення, стандартизації, метрології, інноваційного провайдингу та економічних досліджень, державне дослідне підприємство. Основні напрями наукових досліджень присвячені проблемам перероблення тваринницької та рослинної сировини. Співробітниками розроблено технології виробництва вершкового масла та спредів, а також сучасне обладнання (маслоутворювачі, устаткування для пастеризації й охолодження молока, роторно-вихрові апарати); створено бактеріальні препарати для приготування твердих сирів, сметани, йогуртів, десертів, кисломолочних напоїв. Вивчено хімічний склад та функціонально-технологічні властивості м’яса основних м’ясних порід великої рогатої худоби; запропоновано нові види комбінованих продуктів на основі поєднання м’ясної сировини з білковими компонентами тваринного і рослинного походження; обґрунтовано підбір багатофункціональних добавок для виготовлення ковбасних виробів. Розроблено технології виготовлення хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів з функціональними властивостями, зокрема дієтичного та оздоровчого призначення з використанням фізіологічно-функціональних інгредієнтів (харчові волокна, вітаміни та ін.). Впроваджено інноваційні технології цукробурякового виробництва та різноманітних харчових інгредієнтів; ефективні енергоощадні технологічні рішення для спиртової промисловості, сучасні технології виготовлення біоетанолу. Вагомий внесок у діяльність установи зробили М. Бризгін (директор 1962—76), Т. Гриценко, С. Гуляєв-Зайцев, Г. Єресько (директор 1976—2011), І. Ібатуллін (директор 2021—22), Н. Кігель, В. Міцик, М. Сичевський (директор 2012—21), Д. Яновський та ін. Інститут видає збірник наукових праць «Продовольчі ресурси» (від 2013). Директор — Л. Хомічак (від 2023).

С. Б. Вербицький

Читати у файлі PDF

Інформація про статтю

Автор:

Авторські права:

Cтаттю захищено авторським правом згідно з чинним законодавством України. Докладніше див. розділ Умови та правила користування електронною версією «Енциклопедії Сучасної України»

Бібліографічний опис:

Продовольчих ресурсів Інститут НААНУ / С. Б. Вербицький // Енциклопедія Сучасної України [Електронний ресурс] / Редкол. : І. М. Дзюба, А. І. Жуковський, М. Г. Железняк [та ін.] ; НАН України, НТШ. – К. : Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2023. – Режим доступу : https://esu.com.ua/article-881278

Том ЕСУ:

Стаття має лише електронну версію

Дата опублікування статті онлайн:

2023

Дата останньої редакції статті:

2023-11-23

Цитованість статті:

переглянути в Google Scholar

Для навчання:

використати статтю в Google Classroom

Тематичний розділ сайту:

EMUID (ідентифікатор статті ЕСУ):

881278

Кількість переглядів цього року:

2

Схожі статті

Геотехнічної механіки Інститут ім. М. Полякова НАНУ
Наукові центри  | Том 5 | 2006
В. Г. Перепелиця
Монокристалів інститут Науково-технологічний комплекс НАНУ
Наукові центри  | Том 21 | 2019
О. В. Сорокін

Нагору